Wasal/agent syjonistycznych USA, Tusk, podpisał z żydo-banderowską Ukrainą umowę – objęcie wojną obszaru Polski jest już możliwe.


Tusk i jego trupa chcą iść jeszcze dalej - oczywiście kosztem Polaków.Im dalej od wyborczej hucpy z października 2023r. (upłynęło osiem miesięcy) tym coraz bardziej widoczne stają się różnice między PiS i PO + resztą – w kwestiach najistotniejszych politycznie po prostu różnic między nimi nie ma żadnych. Obydwie szmondackie trupy partyjne działają pod dyktando światowych syjonistów z Waszyngtonu i Londynu i ich interesów, być może nawet na telefon z wiadomych ambasad, mając w całkowitej pogardzie Polaków i Polskę. Wątpię jednak, żeby elektorat był w stanie wyciągnąć z tej sytuacji jakiekolwiek wnioski na przyszłość – socjotechniczna inżynieria powszechnych żydo-mediów oraz wielosetletnie oddziaływanie Rzymskiej Kurii na stan świadomości politycznej i na mentalność Polaków skutecznie dławią najmniejsze odruchy logicznego myślenia. Dla przeciętnego Polaka polityka to tabula rasa. 

Dariusz Kosiur

_____________________________________

za: https://7777777blog.wordpress.com/2024/07/09/pilne-d-tusk-podpisal-grozna-umowe-z-ukraina-trzy-niebezpieczne-zapisy-okupant-polski-podszywajacy-sie-pod-polski-rzad-specjalnie-wysle-z-polski-wojsko-na-ukraine-by-sprowokowac-wojne-na-terytoriu/

Tusk podpisał GROŹNĄ Umowę z Ukrainą ! TRZY NIEBEZPIECZNE ZAPISY. Okupant Polski podszywający się pod polski rząd specjalnie wyśle z Polski WOJSKO na Ukrainę BY SPROWOKOWAĆ WOJNĘ NA TERYTORIUM POLSKI !!!

Tomasz Piekielnik
Opublikowany 8 lip 2024

W tym video analizuję:

– Najważniejsze postanowienia „umowy między Polską i Ukrainą”
– Tworzenie legionu ukraińskiego na terenie Polski
– Dlaczego polscy podatnicy mają finansować legion ukraiński?
– Czy to sprowadzenie na Polskę niebezpieczeństwa wojny?
– Czy formowanie legionu ukraińskiego to przestępstwo z art. 142 Kodeksu Karnego?
– Czy Polska będzie zestrzeliwać rosyjskie rakiety na terenie Ukrainy?
– Czy Wojsko Polskie będzie stacjonować na Ukrainie?
– Czy wojsko ukraińskie może wkroczyć do Polski?

Zatem wiemy już…
– jaki był cel wizyty rezydenta Ukrainy w Polsce?
– co podpisał Donald Tusk dla W.Zełeńskiego?
– na czym polegają „gwarancje bezpieczeństwa dla Ukrainy”?
– jak niebezpieczne dla Polaków są działania trzymających władzę w Polsce?