Takie „info” przekazał dzisiaj londyński korespondent żydowskiej gadzinówki Tok FM – uznaję tę informację za całkowicie rzetelną.A więc „otwarta społeczność Albionu” została wyrolowana w duchu i zgodnie z wartościami zachodniej demokracji systemu żydowskiego kapitalizmu, dokładnie tak samo jak lud IIIRP/Polin po październikowych wyborach 2023r. W Polsce martwimy się, że Polacy zamiast politycznie mądrzeć głupieją, a przecież u nas żydo-medialną manipulację społeczeństwem mocno wspomaga żydo-katolicki Kościół, więc Polacy znajdują się w o wiele trudniejszej sytuacji od Brytyjczyków – ichniejszy Kościół ma zdecydowanie słabszą pozycję w społeczeństwie. Ale jeżeli jakieś zmiany w polityce Albionu nastąpią, bo nastąpić muszą, to tylko na gorsze – przecież i demokracja zachodnia i żydowski kapitalizm będą nadal trwały na swoich pozycjach.

Kim jest nowy premier Albionu, który z ludu się wywodzi, czym pewnie zwiódł i wywiedzie w pole swój nieszczęsny elektorat ? W 2014r. Keir Starmer, od 2020r. lider Partii Pracy, za zasługi na polu prawa i sprawiedliwości kryminalnej został mianowany komandorem Orderu Łaźni uzyskując prawo używania tytułu honorowego sir przed nazwiskiem – a to nie w kij dmuchał, bowiem elita Albionu, tolerowana przez znamienity ród Rothschildów, doceniła i wyróżniła tego parweniusza. Jednak dla ludu IIIRP/Polin ważne będzie zupełnie coś innego, na co zwrócił uwagę korespondent Tok FM mocno to podkreślając, iż małżonka lidera – teraz już lidera Albionu – ma „polskie” korzenie.

"Choć Starmer bardzo pilnuje swojego życia prywatnego – stąd np. jego niechęć do publicznego wymieniania imienia córki – wiemy, że jego żona, pochodząca z Polski, jest Żydówką i że dzieci pary wychowują się w wierze żydowskiej. W marcu 2021 r. w rozmowie z „Jewish Chronicle” przywódca laburzystów opowiedział więcej o wierze swojej żony, mówiąc: „Jak zapewne wiecie, rodzina mojej żony jest żydowska. Ze strony ojca są bar micwy, synagogi, są wszystkie tradycje.”" – https://www.tatler.com/article/who-is-keir-starmers-wife-victoria

"Nie wiadomo dokładnie ile Lady Victoria Starmer ma lat. Urodziła się jako Victoria Alexander w 1973 albo 1974 roku. Jej ojciec, Bernard, wykładowca ekonomii, jest praktykującym Żydem, urodzonym w polsko-żydowskiej rodzinie, która wyemigrowała do Wielkiej Brytanii przed II WŚ.

Matka Victorii zmarła w 2020 roku, była lekarką, dla męża przeszła na judaizm. Wiadomo też, że Lady Starmer ma siostrę. Obie wychowywały się w Gospel Oak w północnym Londynie." – https://natemat.pl/562385,zydowka-wegetarianka-ma-polskie-korzenie-kim-jest-victoria-starmer

Zatem nowy lider Albionu i jego partia zmienią wszystko tak, żeby nic się nie zmieniło – dla Albionu przywiązanego do tradycji to rzecz ważna.

Zresztą Starmer wcale nie obiecywał rewolucji – żadnego odwracania brexitu, żadnego rozdawnictwa socjalnego, utrzymanie dyscypliny budżetowej i kontynuacja w polityce zagranicznej – a więc wojna przeciw Rosji to priorytet. Oczywiście utrzymanie światowej pozycji londyńskiego City jest poza dyskusją, tak jak wsparcie dla broniącego się przed Palestyńczykami Izraela i walka z antysemityzmem oraz z ocieplaniem klimatu. Będzie też więcej uczciwości w polityce i więcej dbania o interes publiczny. Nie przypadkiem drugim najczęściej powtarzanym hasłem było „kraj na pierwszym miejscu, partia na drugim”. I choć lider Albionu deklaruje się jako ateista, to socjalny – niektórzy mówią socjalistyczny (?) – program jego Partii Pracy jest w zasadzie tożsamy z encyklikami Leona XIII „Rerum novarum” z 1891r. i JPII „Centesimus annus” z 1991r., a więc jest dokładnie antysocjalistyczny, czyli antyrobotniczy lub antypracowniczy i wspierający jako bezalternatywny i najlepszy system żydowskiego-kapitalizmu.

Dariusz Kosiur