Kim są rządzące w słowiańskich państwach kreatury, które popierają i oklaskują tragicznego komedianta Zełenskiego ?Nie wiem na ile istotne jest pytanie, kim jest Zełenski -? Na pewno był i jest nadal komediantem, ale chyba przede wszystkim wynajętym bandytą, antysłowiańskim zbirem, którego Ukraińcy pewnie powieszą – a przynajmniej powinni, tak jak Włosi Mussoliniego za jego zbrodnie -, za posyłanie ich na rzeź w interesie żydowsko-anglosaskich elit światowej finansjery.
Pytanie tylko, kim są rządzące w słowiańskich państwach kreatury, które popierają i oklaskują tego tragicznego komedianta – czy ich także nie należałoby wieszać ?

A.Hitler, którego Zachód uznał za zbrodniarza, a którego najpierw przecież wykreował i wspierał, żeby podbił Europę i Rosję dla światowej finansjery (Europa od Lizbony po Władywostok to nie jest wymysł Rosji, to projekt właścicieli FED z 1913r.) i którego skazałby na śmierć, gdyby on sam nie popełnił samobójstwa, w obronie IIIRzeszy posyłał na śmierć nawet zindoktrynowane przez nazistów dzieci. A czy Zełenski tak bardzo różni się pod tym względem od Hitlera ? Czy żydo-banderowska ideologia i tresura ukraińskiej młodzieży – z wielką aprobatą przyjmowana przez „elity” Zachodu -, tak bardzo odbiega od ideologii nazizmu ?I i II WŚ przyszły z Zachodu – ważne dla katolików w Polsce: Kuria Rzymska popierała obydwie te „misje” elit zachodniej finansjery – !!! III WŚ także idzie ku nam z Zachodu – a czy Kuria Rzymska potępia wojenne i imperialne zapędy finansowych elit Zachodu – ?

III WŚ mogła rozpocząć się już w latach 1960., od tzw. kryzysu kubańskiego. USA rozmieściły wtedy swoje rakiety z głowicami jądrowymi w Turcji. W odpowiedzi ZSRR postanowił zainstalować swoje rakiety z analogicznymi głowicami na Kubie. Konflikt udało się rozwiązać, USA zdemontowały instalacje w Turcji, a ZSRR odstąpił od rozmieszczenia swoich rakiet na Kubie.

Jednak w latach 1960. finansowe imperium syjonistów nie było zagrożone upadkiem – znakomicie prosperowało, kreacja wirtualnego $USA wychodziła dopiero z wieku niemowlęctwa. Dzisiaj, gdy finansowi, syjonistyczni, imperialiści wiedzą już, że nie może istnieć zysk bez pracy – że to droga do samounicestwienia nie tylko gospodarczego, światowym pasożytom, czyli światowej finansjerze, śmierć zagląda w oczy, stąd brutalność, skrajny terroryzm i nieprzewidywalne zachowania.

A tymczasem wasalne względem światowych terrorystów i pasożytów z Wall Street i londyńskiego City syjonistyczne władze IIIRP za najważniejszy do rozwiązania problem w Polsce uznały „małżeństwa” pederastów i pewnie jest to wstęp do prawnej adopcji dzieci przez takie wesołe „rodzinki” – przecież „nowoczesna” Europa ma już to zapisane w prawie. A zresztą, czyż to nie sam św. JPII przewidywał dla Polaków „wielką europejską przyszłość” i ta przepowiednia dokonuje się na naszych oczach. Dariusz Kosiur