Jedyną sejmową lub – jak kto woli – kne-sejmową – też dobrze -, komisją śledczą, która zakończyła się (2004r.) wyrokiem skazującym była komisja ds. tzw. afery Rywina.Kuriozalne ustalenia tej komisji polegały na tym, iż do ciupy trafił niemal bogu ducha winny posłaniec, L.Rywin – i o dziwo Żyd, ale z Rosji -, który być może za swoje posłannictwo chciał coś dla siebie utargować od układających się syjonistycznych mafijnych elit. Natomiast żadna z mafii korzystająca z jego usług pośrednictwa nie doznała najmniejszego uszczerbku. Więcej o tym tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Rywina

Kilka dni temu widziałem w tv – całkiem przypadkowo, bo żydowskiej telewizji staram się nie oglądać -, fragment przesłuchania J.Kaczyńskiego przed sejmową komisją d/s tzw. afery wizowej. – A swoją drogą to ciekawe, że wszystkie te komisje, ich przesłuchania, sposób indagowania, to istny rejwach – ale w sejmie IIIRP/Polin widać to już norma; nie inaczej jest w tzw. programach publicystycznych z udziałem tzw. polityczek (chyba dobrze napisałem ?) i tzw. polityków.

Ponoć wydano ok. 500 tys. wiz obywatelom z państw Dalekiego i Bliskiego Wschodu, z Afryki, nawet z Rosji i Białorusi, realizując w ten sposób zapotrzebowanie „polskich” firm na pracowników, których w kraju brakuje. Proceder miał odbywać się niezbyt legalnie i za łapówki. Wątpliwe jednak, żeby powstała jakaś sejmowa komisja do zbadania, kto za ten stan rzeczy, za brak polskich pracowników, ponosi odpowiedzialność – podkopałoby to i zachodnią demokrację i żydowski kapitalizm IIIRP/Polin. A polscy wyznawcy Jahwe i Rzymskiej Kurii mogliby poczuć się zawiedzeni – nie są chętni do politycznego myślenia, mają swoje ewangelie i pasterzy -, że coś może wyszło nie najlepiej z tą „odnową oblicza ziemi, tej ziemi”, o co u Jahwe usilnie wypraszał sam św. JPII. Z tym, że JPII się udało, został wysłuchany, jednak Gojów Jahwe raczej nie lubi sądząc po jego „odnowie oblicza ziemi”, bowiem Goje tylko na tym stracili.
Nikt także z sejmowej komisji nie zainteresował się, jakimże to „polskim” firmom zabrakło taniej siły roboczej (a ci imigranccy pracownicy dorabiający „polskie” firmy często są skoszarowani, są niemal niewolniczą, tanią, siłą roboczą – ale w IIIRP/Polin tym zjawiskiem nikt się nie interesuje – dlaczego ?) i w jaki sposób firmy te wywierały naciski na rządzących w IIIRP/Polin – powszechne żydo-media również tego wątku nie podnoszą (?).

I tak dochodzimy do problemu imigracji. Oczywiście nie jest problemem fakt, że są ludzie innych narodowości, którzy chcieliby się u nas osiedlić. Problemem jest natomiast to, że istnieją światowe siły, które zgodę na politykę imigracyjną chcą na państwach wymusić – natomiast sama imigracja to żaden problem. Państwa i ich wasalne, syjonistyczne, elity władzy, które się za taką polityką opowiadają niech sobie przyjmują kogo chcą i w dowolnych ilościach, a od pozostałych państw i narodów, które są przeciwne tej polityce, syjonistyczni ideologowie Zachodu i UE niech się po prostu od…czepią – proste ? Proste, zatem z czego wynikają problemy z imigracją – kto za tym stoi, czyż nie ci sami, którzy obawiają się, że sztuczna inteligencja może uznać prawdę o holomicie za wierutne kłamstwo i nie ci sami, którzy zbrodnie bandyckiego Izraela na Palestyńczykach uznają za prawo syjonistów do obrony, nie ci sami, co zorganizowali nam picpandemię covid, a teraz nawołują do wojny z Rosją i straszą, że to Rosja nam zagraża a nie oni ?

Czemu służy hucpa ze śledczymi komisjami sejmowymi? Prawidłowa odpowiedź może być tylko jedna. Służy polaryzacji politycznej oglądających. Z tą społeczną polaryzacją mamy do czynienia na całym Zachodzie, od USA po IIIRP/Polin, od Szwecji po Włochy. Im bardziej podzielone, skłócone, zatomizowane, celowo sztucznie generowanymi problemami – a także rzeczywistymi jako skutkiem żydowskiego kapitalizmu i „demokracji”, im dłużej utrzymywane w stanie podwyższonego napięcia (covid, wojna z Rosją) jest społeczeństwo, tym trudniej orientuje się ono w rzeczywistej sytuacji politycznej, trudniej też o społeczną samoorganizację przeciw ZŁU, którego nie potrafi zlokalizować, ale tym łatwiej zbrodniczym elitom światowego syjonizmu i ich wasalom zarządzać społeczeństwami. Ten socjotechniczny zabieg pozwala zwiększać frekwencję wyborczą, odwracać społeczną uwagę od rzeczywistych problemów zdegenerowanej przez światowych syjonistów zachodniej demokracji systemu żydowskiego kapitalizmu.

Dariusz Kosiur