Owe zbrodnie miały miejsce w 2023r. i wcześniej, ale prześladowania księdza przez syjonistów i wysługujące się im sądownictwo reżimu IIIRP/Polin trwają do dzisiaj.

Na zdjęciu od lewej: ks. Michał Woźnicki i poznański metropolita abp Stanisław Gądecki - "szef Episkopatu przeprasza w Radiu Maryja za księdza buntownika: ks. Michał Woźnicki jest nie tylko buntownikiem, ale i skandalistą. Swój pokój zamienił w prywatną kaplicę, codziennie odprawia tu nielegalnie msze, które transmituje w Internecie." - https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26695019,ksiadz-buntownik-ma-na-pienku-z-salezjanami-i-policja-glos.html


Ciekaw jestem zdania judeo-katolickich ekspertów, Komentatorów i Blogerów Neon24.pl  w niniejszej sprawie.


Co zastanawiające, ksiądz jest nie tylko szykanowany przez aparat sądowniczo-prokuratoratorski syjonistycznego reżimu IIIRP/Polin, ale także przez żydo-katolicki Watykan.

"Ks. Michał Woźnicki to były salezjanin, wydalony z zakonu i przymusowo eksmitowany z domu zakonnego z powodu bulwersujących kazań oraz za niepodporządkowanie się zakazowi odprawiania mszy w tradycyjnym rycie trydenckim.

Watykan oskarżył księdza o schizmę, czyli zerwanie jedności z Kościołem i o wypowiedzenia posłuszeństwa papieżowi. Decyzję o wydaleniu księdza ze stanu duchownego podejmie papież."– Ks. Woźnicki oskarżony przez Watykan o herezję i schizmę. Jak zareagował były salezjanin?

Okrutne Zbrodnie księdza Woźnickiego:

"Obrażał ukraińskie dzieci, św. Jana Pawła II oraz lokalną społeczność, którą nazywał „złodziejami, cwaniakami i ludźmi bez sumienia”." – Mieszkańcy mają dość ks. Woźnickiego. Napisali petycję do władz gminy

W trakcie obostrzeń pandemicznych odprawiał msze święte, w dodatku bez obowiązkowego w syjonistycznych reżimach namordnika, na co reżim przystać nie mógł."W czasie ostatniego kazania duchowny odniósł się także do kwestii tatuaży i kolczyków. Zdaniem duchownego, stanowią one samookaleczanie – „piercing jest właśnie wstępem do tego, chcą oswoić nas z taką złą praktyką”. "– Kontrowersyjny ksiądz grzmi z ambony. Zaatakował ludzi z tatuażamiSzczęśliwy dziadzio (jego pradziadkiem ze strony ojca był żydowski krawiec Eliasz Miller, syn Moszego i Sure z domu Francuz), były tow. KC PZPR (po przejęciu władzy przez juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka), co tak dzielnie wprowadził IIIRP/Polin do UE, L.Miller (posługiwał jako ministrant) z wnuczką – no i co, co złego jest w tatuażach? Tatuaże są przecież git. 

Ale te zbrodnie to nic, to zupełnie nic w porównaniu do arcyzbrodni, której ośmielił się dopuścić ks.Woźnicki wobec współbraci w wierze, wobec ulubionych wybrańców samego Jahwe, o której zapewne doniosła do organów IIIRP/Polin znana syjonistyczna organizacja sponsorowana m.in. przez legalnie działajacą w IIIRP/Polin, zbrojną, terrorystyczną, Żydowską Ligę Obrony, Otwarta Rzeczpospolita.

"Duchowny w jednym ze swoich kazań transmitowanych w internecie porównał Żydów do pasożytów. „Żydzi w świecie przyjęli rolę pijawki, kleszcza, ciała, które żyje na organizmie żywiciela, puchnie, doprowadzając organizm żywiciela do śmierci, przenosząc się na następnego”.
Sąd w Poznaniu skazał kontrowersyjnego księdza na karę sześciu miesięcy prac społecznych." – Poznań. Ksiądz Michał Woźnicki porównał Żydów do pasożytów. Został skazany

A przecież za tak potworną zbrodnię sąd IIIRP/Polin powinien skazać księdza co najmniej na dwukrotną karę śmierci – z pewnością niektórzy żałują, że już się jej nie stosuje – , raz przez powieszenie, drugi raz przez rozczłonkowanie – byłaby przynajmniej zgodna z sugestiami Starego Testamentu i współbracia w wierze osiągnęliby wreszcie duchowy spokój.

Tylko, że jeden z drugim intelektualny niechluj i nieuk z sądowej hucpy nawet nie próbują brać pod uwagę sytuacji, że istnieje całkowicie uprawniona możliwość, iż ks. Woźnicki lapidarnie opisuje prostą prawdę – całkowicie możliwą i realną z punktu widzenia ekonomii, polityki i historii. Sąd złamał więc prawo nie analizując wszystkich aspektów sprawy. To na kij nam takie sądy, które wysługują się tylko jednej stronie sporu – tej szowinistycznej i rasistowskiej.

A teraz zestawmy wszystkie szykany, te żydo-medialne i te zjudaizowanego prawa i systemu sprawiedliwości, wobec ks. M.Woźnickiego za jego wszystkie „zbrodnie” z szykanami i z konsekwencjami prawnymi wobec hierarchii żydo-katolickiego Kościoła i wobec przestępców pedofilów w sutannach przez tę hierarchię ochranianych – i co – ? – i nic, i nadal można spokojnie ru...ać ministrantów.

Zresztą, kto wie, czy Komisja Europejska i światowe elity demokratycznej, zachodniej awangardy USA nie zalegalizują pedofilii, tak jak wcześniej zalegalizowały homoseksualizm jako naturalne zachowanie seksualne, transpłciowość – też sama natura, jak zalegalizowały rodziny homoseksualne, itp., itd.  – w końcu cały czas Zachód kroczy drogą postępu, a my razem z nim.

A ks. Michał Woźnicki, no cóż, po prostu za tym postępem nie nadąża, ale czy to powinien być powód do szykanowania jego osoby i wymierzania kar przez niezawisłe w teorii sądy – ostoję zachodniej demokracji? Jak odróżniać ochronę praw człowieka od uprawiania społecznego terroryzmu? Chyba, że przyjmiemy talmudyczną wykładnię wedle, której ludźmi sa tylko Żydzi i tylko ich należy chronić* – i wygląda na to, że właśnie taka szowinistyczna i rasistowska wykładnia obowiązuje system sprawiedliwości IIIRP/Polin.

Ale na tym nie koniec. Okazuje się, że ks. Michał Woźnicki obraził pana o. dyrektora T.Rydzyka z Torunia:A więc represjom końca nie ma:

"Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego - Inspektoria Św. Jana Bosko - Wrocław" – Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego
"Były ksiądz Michał Woźnicki ma kolejne problemy z prawem." – Pseudoksiądz z kolejnymi zarzutami
W maju 2024r. "Sąd zlecił badanie psychiatryczne byłego księdza. Sąd w Poznaniu zastanawiał się, czy zajadły antysemityzm byłego księdza Michała Woźnickiego nie dowodzi jego niepoczytalności. O pomoc poprosił psychiatrów." – Sąd zlecił badanie psychiatryczne byłego księdza. Właśnie przedstawił wyniki
Należałoby teraz przeprowadzić jeszcze jedno badanie psychiatryczne – najlepiej publicznie, przy poznańskim pręgierzu – i sprawdzić, czy wściekły filosemityzm poznańskiego sądu nie dowodzi utraty rozumu. Tylko kto zleci takie badanie w syjonistycznym reżimie – zwłaszcza, że jego wynik jest oczywisty i bez takiego badania.

Dariusz Kosiur
________________
* Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych – Rabin: goje żyją po to by służyć Żydom