Świat się zmienia, ale coś chyba idzie nie tak, przynajmniej na judeo-chrześcijańskim Zachodzie …Zdjęcia, od góry: 1. Śpiąca kobieta – Malta, 3500r. p.n.e., 2. Adrianna Eisenbach, najbardziej wytatuowana kobieta w IIIRP/Polin, z programu „Królowe życia”, TVN Warner Bros. Discovery

Poniższy tekst został zainspirowany artykułem pani Anny-PK pt. Kobieto - puchu marny ... (https://an40na.neon24.org/post/173164,kobieto-puchu-marny).

W ostatnim akapicie pani Anna-PK zadaje istotne pytanie: 
"Dzisiaj  wychowanie  dzieci jest prawie całkowicie w rękach kobiet. Kobiety wychowują chłopców do roli mężczyzny. I tu mam pytanie: jakim ideałom hołduje współczesny mężczyzna?"

Zmiany w kulturze judeo-chrześcijańskiego Zachodu są programowane przez inżynierów od socjotechniki na zlecenie żydowsko-anglosaskiej finansowej „elity”, czyli światowej awangardy zachodniej demokracji, w takim kierunku, że może lepiej nie odpowiadać na to pytanie (?), bo może się okazać, iż ten wzór współczesnego mężczyzny ma być wyzuty z ideałów i obce będą mu tego typu potrzeby. Zresztą w podobnej sytuacji są także kobiety Zachodu. Wystarczy popatrzeć, jakie wzory podsuwają nam współczesne żydo-media, a ich rolą jest właśnie kształtowanie kultury masowej – i co gorsza wzorce te już się przyjmują.


Niejaki Norbert Smoliński, zwany „Smolastym”, artysta muzyk, kupił sobie nowe auto, Ferrari 296 GTB, o czym doniosła pospólstwu Interia – https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-smolasty-kupil-sobie-nowy-samochod-cena-auta-zwala-z-nog,nId,6878031


Zakochani chłopcy - młodzi mężczyźni przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie na ostatnim marszu równosci.

Oto wzory Polaka-ocja, zresztą matka-Polka w tym judeo-chrześcijańskim wydaniu zachodniej cywilizacji prezentuje się wcale niezgorzej: 


I prosze nie myśleć, że to jakaś dziewczyna z marginesu, nic z tych rzeczy. To osoba o szanowanym zawodzie pielęgniarki, pracuje w Wojewódzkim Szpitalu w Kielcach – pani Karolina Zarzycka.

Matriarchatu już u nas nie ma, choć w wielu domach ster rządów należy nadal do kobiet, co akurat ja uznaję za rzecz bardzo pozytywną, bo naturalną. Matriarchatu nie ma, za to urządza się wybory miss.


Nie, to nie są sztachety ze zdemontowanego przez sąsiada płotu, to 32. kandydatki na Miss Polski 2023.
Ale co ja widzę na tym zdjęciu? Widzę mocno niedożywione dzieciaki płci żeńskiej – prawdopodobnie żeńskiej, bo pewności już dzisiaj mieć nie można -, ale kobiety na tym zdjęciu nie widzę ani jednej. Jak tak dalej pójdzie, niebawem będą organizowane wybory miss przedszkoli, a może już są (?). To są właśnie osiągnięcia zachodniej, judeo-chrześcijańskiej, cywilizacji. 

A jak przebiegała dyskryminacja kobiet i kształtowanie do nich kulturowej nienawiści w judeo-chrześciajństwie, oto kilka cytatów z ksiązki Wiesława Glanera "1000 lat podłości":

Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyslna. Uświęcona zostaje jedynie przez macierzyństwo. Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn. św. Jan Chryzostom

Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ani otrzymywać listów.ustalenia Synodu w Ewirze

Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.św. Augustyn

U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd. Clemens Alekxandrius

Kobiecie nie wolno miszkać w pobliżu kościoła. ustalenia Synodu w Coyaca

Wartość kobiety polega na zdolnościach rozrodczych i wykorzystaniu do prac domowych. Kobiety są błędem natury … z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o duchowym i cielesnym upośledzeniu … są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego, mężczyzny. Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 dniach. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów. św. Tomasz z Akwinu

Kiedy widzisz kobietę, pamietaj to diabeł. Ona jest swoistym piekłem. Kopokrates (zakonnik), etc.

No, cóż, mam nadzieję, że do nieba nie trafię, bo co to za radość przebywać wśród niedostatecznie rozgarniętych duszyczek -? Marzy mi się jedynie piekło – no, i niezagłodzone diablice.

Dariusz Kosiur